Uwell Caliburn A2s – İnceleme ve Özellikleri

Dizayn 100%
Ürün Kalitesi 100%
Performans 100%
Aroma Verimi 95%
Batarya Ömrü 97%

Eşsiz bir vape cihazı pazarındaysanız, Caliburn A2S’den başkasına bakmayın.

A2S basit bir görünüme sahip olsa da güçlü bir etkiye sahiptir ve paranızın tam karşılığını verir.

Pod mod, 520mAh pil ile çalışır ve 15W güç kaynağına sahiptir. Sonuç olarak, elektronik sigara iyi bir tat ve doğru miktarda buhar verir. Bu Uwell Caliburn A2S incelemesi, bu cihazın temel ayrıntılarını ortaya çıkaracaktır.

Buhar Deneyimi İncelemesi: Cihaz Nasıl Yapar?

Popüler bir vape ürünü üreticisi olan Uwell’in başka bir ürünüdür. Caliburn, sektördeki en yüksek performanslı cihaz serilerinden biri olmuştur. Bu nedenle, A2S’nin bu kaliteyi korumasını beklemek güvenlidir. Bu cihaz, Caliburn G’nin halefidir ve selefinin kalitesini etkili bir şekilde artırır.
 
Uwell A2S’nin sade ve modern tasarımının yanı sıra, cihaza 520 mAh’lik bir pilin güç verdiğini belirtmekte fayda var. Elektronik sigara kalemi ayrıca 15W’ta ateşler ve 2 ml’lik bir kapsül tutabilir. Caliburn A2, ideal bir konuma yerleştirilmiş bir ateşleme düğmesine sahiptir. Bu konum, kullanıcının başparmağı için mükemmeldir. Ayrıca, kullanıcıların elektronik sigaralarını ateşlemek için işaret parmaklarını kullanmalarına da olanak tanır. Ancak A2S, otomatik çekme ile etkinleştirilir. 1.2-ohm fitil, lezzetli bir ağız dolusu elektronik sigara üretecektir.

Buhar Üretimi

Daha önce belirtildiği gibi, kullanıcılar vape cihazlarını merkezi bir düğme ile ateşleyebilir. Bu cihaza takılan 1,2 ohm’luk fitil, her tür e-sıvı ile lezzetli bir tat üretecektir. Bu cihaz 0,9 ohm fitil ile uyumlu olduğu için esnekliğin de keyfini çıkaracaksınız. Daha ince bir tat istiyorsanız fitilinizi değiştirebilirsiniz. Ayrıca, gazeteler e-sıvı bölmelerini yandan doldurabilir.

Caliburn A2S Elektronik Sigara Kiti

Hiç şüphe yok ki, etkileyici bir vape cihazıdır. Cihazın kalitesi, yapısından, buhar üretiminden ve kitinden bellidir. Kit aşağıdakileri içerir:
 
Uwell Caliburn A2S cihazı
Kullanım kılavuzu
Tip-c Şarj kablosu
2ml Caliburn A2S kapsülleri
 

Uwell Caliburn A2S ve Caliburn A2

Uwell A2S ve A2, aynı üreticinin yüksek kaliteli ürünleridir. Adından da anlaşılacağı gibi, bu cihazlar birbirine benzer. Ama yine de göze çarpan farklılıkları var. Her iki cihaz arasındaki farkları ve benzerlikleri inceleyeceğiz.
 
Her iki cihaz hakkında dikkat edilmesi gereken ilk şey, benzer fiziksel özelliklere sahip olmalarıdır. Her iki cihaz da 110mm x 21.3mm x 11.7mm boyutlarında.
Ayrıca her iki cihazda da 520 mAh batarya bulunuyor. A2S ve A2, 15W kapasitede ateşlenir ve 2 ml/1,8 ml kapsül alabilir.
Ancak her iki cihaz arasındaki farklar, her biri için renk seçeneklerinden başlıyor. A2S altın, mor, gri, mavi, gradyan ve siyah renklerde mevcutken, A2 siyah, kutup gümüşü, altın siyahı, yeşil, mavi, turuncu, iris, gri, turuncu ve deniz mavisi olarak satın alınabilir.
Ayrıca, kullanıcılar Uwell Caliburn A2S’yi yandan veya üstten doldurabilirken, A2 yalnızca üstten doldurulabilir.
Son olarak, A2S’de dahili 1,2 ohm’luk bir fitil bulunurken, A2’de 0,9 ohm’luk bir fitil bulunur.
 

Kalitesi ve Tasarımı

Cihaz güvenilir bir üreticiden gelmektedir. Bu nedenle, ürünün yapı kalitesinin olağanüstü olacağından emin olabilirsiniz. Selefleri gibi basit bir çubuk şeklinde tasarıma sahiptir. Gövdesi Alüminyum alaşımından yapılmıştır. Böylece kolayca zarar görmez. Ayrıca, cihazınızın suyla temas ederek paslanması veya hasar görmesi konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.
 
A2S dahili bir otomatik çizim sistemine sahiptir. Bu, ağzınızı lezzetli buharla doldurmak için sürekli olarak bir ateşleme düğmesine basmanız gerekmeyeceği anlamına gelir. Ayrıca, Caliburn farklı renk çeşitlerinde mevcuttur. Bu, cihazın herkesin tarzına uyacağı anlamına gelir. Daha ne? Pod sistemi, ışıklardan oluşan bir logo ile birlikte gelir. Elektronik sigara kullanırken bu logo yanıp sönecektir.
 

Pil Performansı

Pod mod 520mAh ile birlikte gelir. Bu, birkaç nefesten daha fazlası için yeterli pil ömrüne sahip olacağınız anlamına gelir. Type-C USB şarj bağlantı noktası, bu cihazı tamamen ve hızlı bir şekilde şarj etmek için tasarlanmıştır. Ve tekrar vaping yapmadan önce uzun süre beklemek zorunda kalmayacaksınız.
 

LED Işıklar Ne Anlama Geliyor?

Bu vape benzersiz bir seri logosuna sahiptir. Kalemin logosunda LED ışıklar bulunur. Bu ışıklar pil ömrünün bir göstergesidir. Ayrıca estetik çekiciliğine katkıda bulunurlar.
 
Yeşil ışık, pil seviyesinin şu anda %60’ın üzerinde olduğu anlamına gelir.
Ancak mavi ışık, bunun %30 – 60 arasında olduğu anlamına gelir.
Son olarak, kırmızı ışık, pilin %30’dan az olduğu anlamına gelir.

Kartuş Özellikleri

Bölme şeffaftır. Vapers’ın içinden geçmesini sağlar. Kullanıcılar her zaman e-likitlerinin seviyesini görebilecekler. Ne zaman değiştireceğinizi veya yeniden dolduracağınızı her zaman bileceksiniz. Şeffaf bölme, bobin yanmasını önlemenize yardımcı olacaktır. Böylece bobininizin ömrünü uzatmış olursunuz. Cihaz, 1.2 ohm’luk bir bobin ile birlikte gelir.
 
Üreticileri ayrıca Pro-FOCS lezzet ayarlama teknolojisini de içeriyor. Bu yenilikçi teknoloji, elektronik sigaranızın tadını son nefese kadar koruyacaktır. A2S’nin 0,9 ohm’luk bir kapsülle de uyumlu olduğunu unutmamalısınız. Bu şekilde, daha fazla kapsül seçeneğiniz olacak.

Pod Ne Tür E-likit Kullanıyor?

Elektronik sigara sisteminin etkileyici özelliklerini ayrıntılı olarak tartıştık. Ancak bu kapsül modu için ne tür bir e-likit idealdir?

Bu kapsül sistemi ile hemen hemen her tür e-likit kullanabilirsiniz. Evet, yüksek VG/PG oranlı e-meyve suları da dahil olmak üzere dilediğiniz aromayı seçebilirsiniz. Bu vape, keşfetmenize izin verecektir. Bunun nedeni, tek kullanıcılı veya yeniden doldurulabilir elektronik sigaralarla da kullanılabilmesidir.

Coil ve Kartuş Performansı

En yüksek puan alan elektronik sigaralar gibi, A2S de etkili bir bobine sahiptir. Caliburn A2S, dahili bir 1,2 ohm bobin ile birlikte gelir. Bu bobin, Pro-FOCS lezzet ayarlama teknolojisine sahiptir. Sonuç olarak, onunla birlikte kullanılan herhangi bir aromanın tadını koruyacaktır. Ek olarak, kullanıcılar bu vape ile 0.9 ohm’luk bir bobin kullanabilirler.

Coillerin Ömrü Ne Kadar Sürer?

Bobinler, yüksek kaliteli, dayanıklı ağdan yapılmıştır. Bu nedenle, sektördeki en yüksek puan alan herhangi bir yerel bölge kadar uzun süre dayanırlar. Bobinlerin sürekli kullanımda 2 haftaya kadar dayanmasını bekleyebilirsiniz.

Uwell Caliburn A2S Elektronik Sigara Nasıl Kullanılır?

Cihazınızı aldığınızda yapmanız gereken ilk şey, vape pod’larının doğru şekilde takıldığından emin olmaktır. Ağızlığın konumunu da kontrol edebilirsiniz. İşte zor kısım geliyor.

Caliburn A2S, çizimle etkinleştirilir. Tek yapmanız gereken, başlatmak için ağzınızı ajanın üzerine koymak. Ve bir ağız dolusu lezzetli buhar alacaksınız.

Artılar

Cihaz hafif ve taşınabilir

Basit tasarım

Dayanıklı yapı kalitesi

Yeni başlayanlar için uygun elektronik sigara tasarımı

Hızlı şarj özelliği

Tatmin edici buhar üretir

Minimal fitilleme sorunları

Eksiler

E-meyve suyu penceresi yalnızca bir tarafta görünür

ortalama pil

Sonuç

Ve hepsi bu Caliburn A2S incelemesi için. Şüphesiz bu yüksek kaliteli elektronik sigara hakkında pek çok şey öğrendiniz. Caliburn A2S’nin herhangi bir elektronik sigara için uygun olduğunu söylemek güvenlidir. Daha ne?

Çeşitli kapsül ve e-meyve suları ile çalışabilir. Yeni başlayan biriyseniz, 520 mAh pil, sizi kendine bağlayacak lezzetli vuruşlar verecektir. Bu incelemedeki özellikleri inceledikten sonra, bu pod modunu denemek isteyebilirsiniz.

 

Yorum bölümünde A2S hakkında ne düşündüğünüzü bize bildirin.

admin
Düşüncelerinizi görmekten mutluluk duyacağız.

Leave a reply

Elektronik Sigara İncelemeleri ve Pod İncelemeleri
Logo