Vaporesso Osmall 2 İnceleme

Dizayn 100%
Ürün Kalitesi 84%
Performans 90%
Aroma Verimi 89%
Batarya Ömrü 78%

VAPORESSO, vaping endüstrisindeki en tanınmış markalardan biridir. Pod vapeler, vape modları ve vape tankları dahil olmak üzere her kategoride bir dizi ürün sunarlar. Bir elektronik sigara iseniz, muhtemelen VAPORESSO’nun bazı ürünlerini görmüş ve hatta kullanmışsınızdır.

Son zamanlarda, VAPORESSO’nun GEN PT60 ve PT80S pod modlarını, X MINI pod vape’lerini ve XROS NANO pod vape’lerini inceledik, ancak bunlar yıllar içinde incelediğimiz birçok VAPORESSO cihazından sadece birkaçı. VAPORESSO ürünleriyle ilgili daha fazla incelememizi görmek istiyorsanız, bunlara buradan göz atabilirsiniz.

OSMALL 2, 2020’nin orijinal OSMALL’ının devamı niteliğindedir. MTL gazeteleri düşünülerek yapılmış küçük bir kapsül vape ve 2 ml’lik bir bölme ve 450 mAh pil ile birlikte gelir. OSMALL 2, orijinal OSMALL bölmeleriyle uyumludur.

Bu cihaz, bu inceleme amacıyla doğrudan VAPORESSO tarafından bana gönderildi.

Kutu İçeriği
1 x VAPORESSO OSMALL 2 Pil
1 x VAPORESSO OSMALL 2 (1.2Ω) Pod
1 x Tip-C Kablo
1 x Kullanım Kılavuzu
1 x Garanti Kartı
Özellikler
Boyut: 86,8 mm x 26,5 mm x 13,5 mm
2 ml Kapsül
1.2Ω Bobin Direnci
Pil Kapasitesi: 450mAh
Tip-C Şarj
Orijinal OSMALL Podlarla Uyumlu

Tasarım ve Yapı Kalitesi

OSMALL 2, orijinali gibi hala çok küçük ve çok hafif. Boyutlar da hemen hemen aynı ve OSMALL 2 sadece 86,8 mm boyunda, 26,5 mm genişliğinde ve 13,5 mm kalınlığında. Çok küçük ve kullanışlıdır ve kesinlikle OSMALL adına sadık kalır. Baktığınızda “çok küçük” demeden edemiyorsunuz.

Orijinaliyle ilgili şikayetim, plastikten yapılmış olmasıydı, ancak OSMALL 2 şimdi alüminyum alaşımdan yapılmış gibi görünüyor. Bu kasa çok daha iyi yapılandırılmış hissediyor ve çok hafif olmasına rağmen çok daha sağlam hissettiriyor.

7 renk mevcuttur: yeşil, mavi, altın, pembe, gümüş, gri ve siyah. Tüm renkler, yine orijinalin plastik kaplamasından çok daha güzel olan metalik bir kaplamaya sahiptir. Orijinal OSMALL’dan bir başka değişiklik, kasanın üzerindeki kaplamadır. OSMALL 2, cihazın ön ve arka tarafında kabarık “dalgaların” dokulu bir deseni olan bir “su dalgalanma tasarımına” sahiptir. İyi görünüyor ve aksi takdirde kaygan bir cihaz olacak olana biraz kavrama katıyor.

OSMALL 2’nin ön tarafında LED’li küçük bir metal plaka bulunur. Ayrıca bir VAPORESSO logosu ve “OSMALL 2” basılıdır. Beyaz LED, her beraberlik çektiğinizde yanar. OSMALL 2, çekme etkinleştirildi; vaping başlatmak için sadece ağızlıktan nefes alın.

Osmall 2’NİN KARTUŞU

OSMALL 2’nin bölmesi orijinalinden pek değişmedi ve sonuç olarak, OSMALL 2 ile orijinal OSMALL bölmelerini kullanabilirsiniz. Ağızlığın şekli rahattır ve bölme renklidir, bu nedenle zor olabilir orijinaline benzer bir ışık kaynağı olmadan kalan suyunuzu görün. OSMALL 2, kutuda yalnızca 1 pod ile birlikte gelir; 1.2Ω bölme.

Bölme, 2 ml’ye kadar likit tutabilir ve bölmenin yan tarafında bulunan bir bağlantı noktasından yeniden doldurulur. Doldurma ağzı, sızıntıyı önlemek için bağlantı noktasının sızdırmazlığını sağlama konusunda iyi bir iş çıkaran kauçuk bir tıpa ile tıkanmıştır. İlginçtir ki, OSMALL 2 için bu yeni bölmelerde kırmızı bir kauçuk tıpa bulunurken, orijinal bölmelerde siyah bir tıpa bulunur.

Bölme, pili manyetik olarak çeker ve oturduğunda aynı hizada ve sıkıca oturur. Hafif bir kıpırdanma var, ancak yalnızca bölmeyi gerçekten hareket ettirmeye çalışırsam.

BATARYA VE ŞARJ

OSMALL 2, pilde küçük bir yükseltme aldı ve şimdi 450 mAh dahili pile sahip – orijinalden 100 mAh artış. Yine de, 450mAh, düşük voltajlı bir cihaz için bile tam olarak çok fazla meyve suyu değildir. Pil ömrü OSMALL 2 ile tamamdır ve sizi bir gün boyunca vaping yapacaktır, ancak ağır bir elektronik sigara iseniz, muhtemelen günün sonunda yeniden şarj etmeniz gerekecektir. En fazla orta düzeyde kullanımla birkaç gün sürdüğünü görebiliyordum.

Pil bittiğinde beyaz LED yanıp sönmeye başlayacak ve OSMALL 2’nin ateşi kesilecektir. Pilin biteceği zaman, beraberliğin zayıflamaya başlaması dışında gerçek bir uyarı yok.

OSMALL 2, Type-C şarj ile şarj olur. Beyaz LED, şarj olurken açık kalacak ve tamamen şarj olduğunda kapanacaktır.

Performans

Yeni 1.2Ω bölmelerle bile, OSMALL 2’nin orijinaline çok benzer bir performans gösterdiğini görüyorum. Performans, böylesine küçük, hafif ve ucuz bir pod vape’den beklediğinizden çok daha iyi ve kesinlikle ana nic tuzlu vape’m olarak kullanacağım bir cihaz.

Bu yeni 1.2Ω kapsülün tadı harika. Meyve, meyve/mentol karışımları, tatlılar ve içecek aromaları dahil kullandığım birçok farklı likit türünde gerçekten iyi bir lezzet sunuyor. Beraberlik düzgün ama güzel tuzlarla yapılan vuruş tatmin edici ve güzel.

OSMALL 2’de herhangi bir hava akışı ayarı yok ama bir MTL cihazı olması gerekiyordu ve işini iyi yapıyor. Çekiliş, çok sıkı veya çok gevşek olmayan, biraz kısıtlı bir MTL vape’dir; güzeldir arada.

OSMALL 2, tam şarjda veya buna yakın olduğunda harikadır, ancak siz vape yaparken çekiliş belirgin şekilde zayıflar. Ölmek üzereyken, vape yapmak artık tatmin edici değil ve bu yüzden kullanmaya devam etmek için ölmeden önce şarj etmem gerekecek. Neredeyse bittiğine dair bir LED göstergesi olmadığından, ne zaman şarj edileceğini bilmek için yalnızca çekiliş hissine bakmanız gerekir ve bu ideal değildir.

Karar
OSMALL 2, tasarım ve yapım kalitesi alanlarında kesinlikle geliştirildi, ancak performans orijinalinden çok farklı değil. Olduğu söyleniyor, OSMALL 2 için orijinali hakkında hissettiğim gibi hissediyorum, yani fiyatına göre sağlam bir cihaz. MSRP sadece 16 $’dır, bu nedenle sadece basit ve etkili bir pod / nic tuzlu vape arıyorsanız, paranızın karşılığını fazlasıyla alırsınız. Ayrıca, onu bir yedek cihaz olarak satın almak da kötü bir fikir olmayacak kadar ucuz.

admin
Düşüncelerinizi görmekten mutluluk duyacağız.

Leave a reply

Elektronik Sigara İncelemeleri ve Pod İncelemeleri
Logo