Vaporesso Target PM80 – İnceleme

Dizayn 95%
Ürün Kalitesi 95%
Performans 99%
Aroma Verimi 94%
Batarya Ömrü 96%

Vaporesso, yarın olmayacak gibi cihazları çalıştırıyor ve hiçbir yavaşlama belirtisi göstermiyorlar. Kısa süre önce Swag II modunu, Derece pod vape, Podstick ve Vaporesso Click’i inceledik.

Vaporesso’dan en yenisi Target PM80’dir. Düşük dirençli alt ohm bobinleri kullanan bir kapsül cihazıdır ve açık, DL çekilişini seven gazetelere yöneliktir.

Düşük dirençli bobinler nedeniyle bu, nikotin tuzları için bir kapsül vape değil, normal nikotin özleri için bir cihazdır. Bobinler değiştirilebilir ve bölme 4 ml’ye kadar sıvı tutacaktır. Target PM80, yerleşik 2000mAh pil, 80W’a kadar ayarlanabilir watt ve kompakt, üst düzey bir tasarıma sahiptir.

Doğrudan bir akciğer vaper iseniz, Target PM80’i mi almalısınız? Cevap için okumaya devam edin.

Bu cihaz, bu inceleme amacıyla doğrudan Vaporesso’dan bana gönderildi.

Kutu İçeriği:

1 x Target PM80 Pod Modu

2 x Target PM80 4ml Bölmeler

1 x GTX 0.2ohm Örgü Bobin

1 x GTX 0.3ohm Örgü Bobin

1 x Mikro USB Kablosu

1 x Kullanım Kılavuzu

1 x Garanti Kartı

 

Özellikler

102 mm x 33,4 mm x 24,8 mm

4ml Kapsül Kapasitesi

Değiştirilebilir Bobinler

2000mAh Pil

80W Maksimum Çıkış

2A Şarj

0.96” Ekran

Düğme Etkinleştirildi

Tasarım ve Kalitesi

Target PM80, orta büyüklükte bir pod vape’dir. Drag Nano veya SMOK Novo 2 kadar küçük değil ama Voopoo’nun Vinci X’inden daha küçük. 102 mm yüksekliğinde, 33.4 mm derinliğinde ve 24,8 mm genişliğinde. Çok fazla yer kaplamayan, kolayca cepte taşınabilen bir moddur. Tutması rahat ve elime iyi oturan kavisli bir arkaya sahip dikdörtgen bir ön kısma sahiptir.

Gövde, tabanca metal rengine boyanmış çinko alaşımından yapılmıştır. Arka kısımdaki kavrama, karbon fiber benzeri bir malzemedir. Bu sahte karbon fiber iyi görünüyor ve iyi hissettiriyor ama kesinlikle gerçek anlaşma değil.

Target PM80’de üç düğme vardır: rocker tarzı bir ateşleme düğmesi ve iki küçük, kare ayar düğmesi. Modun geri kalanı gibi, düğmeler de sağlam ve sağlam hissediyor. Onlara doğru miktarda atışları var ve hoş ve tıknaz.

Target PM80’in 0.96” tam renkli ekranı var ve gerçekten beğendim. Yüzde, watt, bobin direnci, voltaj, nefes sayacı ve nefes süresi ile pil göstergesi gibi ihtiyaç duyabileceğiniz tüm bilgilere sahiptir. Hatta bobini algılar ve önerilen watt aralığını görüntüler. Ekranın varsayılan olarak yeşil bir teması vardır ancak bu, ayarlar menüsünden mavi veya pembe olarak değiştirilebilir.

Kartuş ve Coili

PM80 ile birlikte bir değil, iki adet 4 ml’lik bölme dahildir. Vaporesso’ya bonus puanlar burada! Bu, her bölmeye bir bobin koymanıza ve istediğiniz zaman aralarında geçiş yapmanıza olanak tanır. Her kapsülde farklı bir aromaya sahip olabileceğiniz için yalnızca tek bir aromada vaping yapmakla sınırlı değilsiniz. Sevdim!

PM80 için bölmeler tamamen temiz, bu nedenle Vaporesso’ya daha fazla bonus puan. Bölmenin pile oturma şekli, bölmeyi engellemez, bu nedenle ne kadar meyve suyu kaldığını çıkarmadan görmek kolaydır. Bölme pile manyetik olarak takılır ve mıknatıslar güzel ve güçlüdür. Bölmeyi güvenli bir şekilde yerinde tutuyorlar ve kıpırdama yok denecek kadar az.

Doldurma portu, etli bir lastik tapa ile sabitlenir. Zahmetsizce kapmak için yeterince büyük ve kalın. Doldurma ağzı oldukça büyük ve şişelerimi takarken ve bölmeyi doldururken hiç sorun yaşamadım.

Target PM80 ile iki alt ohm bobini elde edersiniz. Her ikisi de oldukça düşük dirençlidir, bu nedenle bu, nikotin tuzları için bir pod vape değildir. Bu, normal nikotin likitleri için yapılmış bir cihazdır. Paket içerisinden çıkan coiller:

1 x GTX 0.2ohm Mesh Coil (Önerilen Watt: 45-60W)

 

1 x GTX 0.3ohm Mesh Coil (Önerilen Watt: 32-45W)

Bunlar, basitçe bölmenin altına oturmasını sağlayan tak ve çalıştır bobinlerdir. 0.3ohm bobinin önerilen watt değeri 32-45W’dır ancak bu bir öneriden daha fazlasıdır – PM80 bu bobini 45W’tan daha yüksek ateşlemenize izin vermez.

0.2ohm bobin farklı bir hikaye. Önerilen watt değeri 45-60W’dır, ancak PM80’in maksimum 80W çıkışına kadar ateşlenebilir.

Hedef PM80 Nasıl Kullanılır?

PM80, Vaporesso’nun AXON yonga setinin bir başka yinelemesini kullanır ve Değişken Watt modu ve Değişken Voltaj moduna sahiptir. Değişken watt modunda 5-80W ve değişken voltaj modunda 0.1 – 4.0V arasında ateşleyebilir.

Target PM80 ayrıca birkaç menü seçeneğine sahiptir. Menüyü getirmek için her iki ayar düğmesini de basılı tutun. Burada VW ve VV arasında modlar arasında geçiş yapabilirsiniz. Ayrıca “Akıllı VW” özelliğini açıp kapatabilirsiniz. Bölmeyi taktığınızda, Smart VW kullandığınız bobine bağlı olarak watt değerini otomatik olarak ayarlar. 0.3ohm pod için watt değerini 40W’a ve 0.2ohm bobin için watt değerini 55W’a ayarlar.

Ayrıca menü ayarlarında her gün nefeslerinizi takip eden bir nefes sayacı günlüğü vardır. Son olarak tema rengini yeşil, mavi veya pembe arasında değiştirebilirsiniz.

 

Target PM80 Düğme Kombinasyonları

Açma/Kapama: Ateşleme düğmesine beş kez basın.

Kilit ayar düğmeleri: Ateşleme düğmesine üç kez basın.

Modu Değiştir/ Menüye Gir: Her iki ayar düğmesini aynı anda basılı tutun.

Batarya ve Pil

PM80’de yerleşik olarak 2000 mAh pil bulunur. Oldukça büyük olan cihazın boyutu göz önüne alındığında. Pilin ne kadar süre dayanacağı, hangi bobini kullandığınıza ve hangi watt değerinde olduğuna bağlı olacaktır. 0.3ohm bobini kullanarak 45W’da bir buçuk bölme ve 65W’da 0.2ohm bobini kullanarak yaklaşık bir bölme dolusu ortalama aldım. Pil boyutu için inanılmaz derecede uzun pil ömrü değil, ancak iyi.

 

Ne yazık ki PM80’de Type-C şarjı yok ama 2A mikro USB şarjı var. 2A şarj nedeniyle hala oldukça hızlı şarj oluyor. Tam şarjı 55 dakikada ayarladım. Yani ölse bile, çok uzun süre devre dışı kalmayacak.

Performans

Herhangi bir cihazın en önemli kısmı performansıdır ve çoğunlukla PM80 beni hayal kırıklığına uğratmadı. Birkaç küçük rahatsızlığım var ama çok ciddi bir şey değil. Benim için bir eksi, hava akışının ayarlanamamasıdır. Beni burada yanlış anlamayın, çekiliş güzel ve açık bir DL vape ama keşke bunu düzeltmenin bir yolu olsaydı. Hava akışını kısıtlamak için cihazın yan tarafındaki hava akış deliklerini kapatabileceğinizi buldum ama bu doğru bir çözüm değil.

Başka bir eksi, 0.3ohm bobinin 45W’ı geçmemesi olmalıdır. Bu bobin daha fazla güç gerektirebilir gibi geliyor ve bunu yapmanın bir yolu yok.

Profesyonellere gelince, birçoğu var. Her bölmeye bir bobin yükledim ve 6mg normal nikotin ejuice kullandım. 0.3ohm bobin benim için en iyi 45W’da vaping yaptı. Sıcak bir vape ama istediğimden daha soğuk. 50-55W bu bobini daha iyi yapar ama olduğu gibi lezzet iyidir.

0.2ohm bobin burada gösterinin yıldızı. 60-65W’da mükemmel derecede sıcak vape ve lezzet olağanüstü. Bu bobini geleneksel bir alt ohm tankıyla karşılaştırırdım çünkü bu, vaping yapıyormuşum gibi hissettiriyor.

Sızıntı ve fitilleme konusunda PM80 ile hiçbir sorunum olmadı. Her iki bobinde de 80VG ejuice kullandım ve kuru bir vuruş görüntüsü bile olmadan uzun çekilişler yapabiliyorum. Tüm testlerim sırasında bölmenin altı ve pil de tamamen kuru kaldı.

Karar

Vaporesso, PM80 ile etkileyici bir iş çıkardı. Nikotin tuzları için bir pod vape değil, bunun yerine alt ohm tanklarıyla rekabet halinde ve bence onlara paraları için bir şans veriyor. Bir kutu modunu ve tankı taşımak yerine, PM80, karşılaştırılabilir lezzet ve bulut üretimi ile daha küçük ve daha taşınabilir. PM80’in bir sonraki yinelemesinin ayarlanabilir hava akışına sahip olmasını umuyorum.

admin
Düşüncelerinizi görmekten mutluluk duyacağız.

Leave a reply

Elektronik Sigara İncelemeleri ve Pod İncelemeleri
Logo