Voopoo Argus Pod İnceleme

Dizayn 99%
Ürün Kalitesi 100%
Performans 90%
Aroma Verimi 100%
Batarya Ömrü 100%

Voopoo Argus Pod, Argus serisindeki en son pod vape’dir. VooPoo, piyasadaki en iyi cihazlardan bazılarını üretmesiyle yaygın olarak bilinir. Pod vaplardan modlara kadar bir şey arıyorsanız, Voopoo endüstri beklentilerini karşılama konusunda büyük bir üne sahiptir. Birçok Voopoo bölmesi ve modu, Drag S Pro ve Vinci Q gibi alıcı kılavuzlarımızda listelenmiştir.

Argus Air’den farklı olarak Voopoo, Argus Pod’daki bölmeleri renklendirmemeyi seçti ve bunu seviyorum. E-meyve suyu seviyenizi görememekten daha sinir bozucu bir şey yoktur, bu yüzden teşekkürler Voopoo! Aynı zamanda, iyi ve kötü bir şey olan Argus Air’den biraz daha küçük. Taşınabilirliği seviyorum, ancak boyutun daha küçük olması, ekranın ve düğmenin daha küçük olması gerektiği anlamına geliyordu; güç düğmesi gerçekten çok küçük.

Cihaz ne kadar küçük olursa olsun, 800 mAh pil içerir ve 20 watt’a kadar ateş edebilir. Argus Pod, yükseltilmiş bir hava akışı sistemine sahiptir; size daha fazla seçenek sunan ve hava akışını isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza göre ayarlamanıza izin veren 3 konumlu bir kaydırıcı.

Argus Pod’u almaya değer mi?

Kutu İçeriği
1 x Voopoo Argus Pod Cihazı
1 x Argus Pod (0.7Ω)
1 x Argus Bölmesi (1.2Ω)
1 x Kullanım Kılavuzu
1 x Tip C Kablo


Özellikler

Malzeme: Çinko Alaşımlı ve Deri/PC
Boyut: 93,2 mm x 26,1 mm x 13,8 mm
E-sıvı Kapasitesi: 2ml
Çıkış Gücü: 5-20W
Ayarlanabilir Watt
Pil Kapasitesi: 800mAh

Tasarım ve Yapı Kalitesi

Voopoo Argus Pod gerçekten küçük bir cihazdır. Son zamanlarda kullandığım bazı tek kullanımlık ürünlerden bile daha küçük olduğunu söyleyebilirim. 93,2 mm yüksekliğinde, 26,1 mm genişliğinde ve 13,8 mm derinliğindedir. Beğendiğim oldukça uzun ve ince. Tutmak gerçekten güzel hissettiriyor ve hafif olmasına rağmen ucuz hissetmiyor. Kot pantolonunuzun cebine kolayca sığar.

Cihazın ön ve arka kısmında kahverengi deri benzeri bir merkez bulunuyor. Önünde Argus kabartması ve arkasında Voopoo kabartması var. Ayrıca derinin dış kenarlarında 3 sıra kabartmalı tasarıma sahiptir. Bu, cihaza biraz doku katar ve bu da biraz kavrama sağlamasına yardımcı olur.

Cihazın geri kalanı, tunç renginde gelen bir çinko alaşımlı malzemeden yapılmıştır. “Argus” tarafında, derinin üstünde, hava akışı kaydırıcınızı bulabileceğiniz yer ve arka tarafında Gene çip logosu var. Cihazın sol kenarında “Designed by Voopoo” yazıyor ve ekran sağ kenarda yer alıyor.

Cihazın alt kısmında şarj portunun olduğu yer var. Ayrıca, bağlantı noktasının etrafını saran ve ayakta dururken cihazı destekleyen bir lastik tutma yeri vardır. Özellikle kauçuk tutacağı nedeniyle kolayca düştüğü için ayakta durması en kolay cihaz değildir.

Voopoo Argus Pod’daki ekran sadece 0,69 inç boyutunda gerçekten küçük ama ihtiyacınız olan her şeyi görebilirsiniz. Ancak ekran, sadece 0,54 inç olan Argus Air’den oldukça iyi bir gelişme. Siyah ekrandaki beyaz yazı tipi çok parlak ve okunması kolay.

Cihazla ilgili en büyük sorunum düğmenin boyutu olmalı. Oldukça küçük ellerim var ve hala kullanmakta zorlanıyorum. Çok daha büyük elleri olan biri kullanmayı imkansız bulabilir, bu yüzden düşünülmesi gereken bir şey.

Argus Pod, Karbon Fiber dışında tümü deri benzeri bir malzemeden yapılmış kulplara sahip Karbon Fiber, Siyah, Gri, Kahverengi, Kırmızı olmak üzere 5 farklı tasarımda satılmaktadır.

Kartuşları

Argus Pod cihazı, Argus Pod serisinden 2 pod ile birlikte gelir. Argus Air’den farklı olarak, değiştirilebilir bobinler kullanan bölmelerle birlikte gelmez; bobinler bölmenin içine yerleştirilmiştir. 0.7Ω pod ve 1.2Ω pod elde edersiniz. Her iki bölme de MTL gazeteleri için yapılmıştır.

Ağızlık güzel ve kullanımı rahat. Açılış iyi bir boyutta ve üzerinde çizim yapmayı oldukça keyifli buldum.

Daha önce de bahsettiğim gibi, bölmeler nettir ve likit seviyenizi görmeyi gerçekten kolaylaştırır. Bölmeyi doldurmak için, bölmenin altına yakın taraftaki siyah kauçuk contayı çıkarın ve doldurun. Ejuicemi ilk kez doldururken, kapsülün kauçuk dolgu macunu üzerindeki bobin direncine sahip olduğunu fark ettim. Bobinin üzerine yazılan direncin aksine bunu gerçekten beğendim, çünkü bunu diğer pod vaplarda görmek bazen zor olabilir.

Argus Pod’un kullanışlı bir özelliği, Gene çipinin kurulmuş olan pod’u tanıması ve watt değerini buna göre ayarlamasıdır. 0.7Ω pod, 5-18W arasında bir watt aralığına sahiptir ve bu pod cihaza takıldığında Argus Pod, watt değerini otomatik olarak 18W’a ayarlayacaktır. 1.2Ω pod, 5-12W’lık bir watt aralığına sahiptir ve otomatik olarak 10W’a ayarlanır.

Bölme, mıknatıslar aracılığıyla cihaza takılır ve sabitlenir. Sadece takmak için açmanız ve cihazdan çıkarmak için bölmeyi çekmeniz yeterlidir. Cihaza takıldığında bölmede biraz kıpırdadığını fark ettim. Bu biraz rahatsız edici ve çok dikkat çekici. Bölmenin biraz fazla küçük olup olmadığından veya mıknatısın onu yerinde tutacak kadar güçlü olmadığından emin değilim. Ancak, her iki bölmede de kıpırdandı, bu yüzden sadece bir üretim hatası değildi.

Hava akışı

Argus Pod’daki hava akışı ayarı, temelde üç ayarı olan bir kaydırıcıdır. Kaydırıcıyı cihazın ön tarafında bulabilirsiniz. Kaydırıcının hemen üzerinde üç yükseltilmiş çizgi var, bu yüzden Voopoo’nun bunu üç ayarı temsil etmek için yapıp yapmadığından veya tasarımın sadece bir parçası olup olmadığından tam olarak emin değilim. Kaydırıcının boyutuna bağlı olarak, yalnızca üç farklı ayar için gerçekten yeterli alana sahiptir.

Özellikle 0.7Ω pod ile hava akışını ayarlarken bir değişiklik fark ettim. Hava akışı tamamen açıkken, mükemmel gevşek MTL çekimidir. Yarı açık biraz daha sıkı ve biraz daha sıcak. Üçüncü ayarda, hemen hemen kapalı, çok daha sıkı bir beraberlik ve normalde sevdiğimden biraz daha ısınıyor.

1.2Ω bölme, 0.7Ω bölmeden daha sıkı bir MTL çekimi sunar. En açık ortamda bile benim için yeterince gevşek bulmuyorum. Beraberlik oldukça sıcak. Yarı açık, beraberlik oldukça sıkı ve tamamen kapalı beraberlik gerçekten sıkı ve çok sıcak.

Argus serisi kapsüller, dört delikli bir hava girişi içerir. Bu temelde bölmenin altındaki her köşede bir deliktir. Voopoo, bunun daha yumuşak bir lezzet yaratmaya yardımcı olduğunu iddia ediyor. Harici hava akışı deliği başlangıçta oldukça küçük olduğunda bu deliklerin ne kadar etkili olduğundan emin değilim. Bu muhtemelen daha geniş bir hava akımı açıklığına sahip bir vape’de daha uygun olacaktır.

Argus Pod Nasıl Kullanılır

Voopoo Argus Pod’u kullanmak için podunuzu doldurmanız ve bobinin fitillenmesi için yaklaşık 5 dakika vermeniz yeterlidir. Ardından bölmenizi takın ve güç düğmesine basın. Cihazı açmak için güç düğmesine beş kez basmanız yeterlidir. Cihaz berabere aktiftir ve ateş butonu yoktur.

Daha önce de bahsettiğim gibi, Argus Pod sizin için watt değerini otomatik olarak ayarlayacaktır. Watt değerini otomatik olarak ayarlanan değerden artırmak veya azaltmak isterseniz, güç düğmesini watt değeri yanıp sönmeye başlayana kadar basılı tutun. Ardından, istediğiniz watt değerine ulaşana kadar ilerleyebilirsiniz. Ardından birkaç saniye verin ve o watt değerine ayarlanacaktır.

Unutulmaması gereken bir şey, değiştirmek için ekranın watt değerini göstermesi gerektiğidir. Cihaz, watt veya puf sayısını gösterir (ikisi aynı anda değil). Cihazda nefes sayısı gösteriliyorsa, güç düğmesine bir kez tıklayın ve bu, watt değerini gösterecek şekilde değiştirecektir. Artık güç düğmesini basılı tutarak watt değerini ayarlayabilirsiniz.

Cihaz açıldığında menüye girmek için düğmeye beş kez basabilirsiniz. Orada kilitleme/kilit açma seçeneğini, nefesi sıfırlamayı ve gücü kapatmayı bulacaksınız. Bunlardan herhangi birini etkinleştirmek için düğmeye bir kez basın. Ardından ekranda hareket etmek için bir kez tıklayabilir ve ardından ayarlamak için basılı tutabilirsiniz.

Düğme Kombinasyonları
Watt değerini değiştirin: Watt değeri yanıp sönmeye başlayana kadar güç düğmesini basılı tutun. Ardından gücü ayarlamak için güç düğmesine tıklayın.

Güç AÇIK/KAPALI: Cihazı açmak için güç düğmesine beş kez basın. Cihazı kapatmak için güç düğmesine beş kez basın. Menü gösterilecek ve iki kez tıklayarak kapatma seçeneğine basabilir, ardından basılı tutabilirsiniz.

Cihazı Kilitle/Kilidi Aç: Güç düğmesine beş kez basın, menü görünecektir. Ardından kilitleme veya kilit açma seçeneğini basılı tutun.

Puf Sayacını Temizle: Puf sayacını temizlemek için menüyü getirmek için güç düğmesine beş kez basın. Ardından puf temizleme seçeneğine ulaşmak için bir kez tıklayın. Ardından puf sayısını silmek için basılı tutun.

BATARYA VE ŞARJ

Argus Pod, 800mAh dahili pil ile yüklü olarak gelir. Bu biraz küçük görünebilir, ancak tam şarjla neredeyse iki gün alabildim. Pil piyasadaki en büyük pil olmayabilir, ancak cihaz çok düşük watt kullandığından uzun süre dayanır.

Voopoo Argus, USB-C şarjını kullanır. Cihazı şarj etmek için USB-C şarj cihazını cihazın altına, ardından güç kaynağınıza takmanız yeterlidir. Ölümden şarj olmak 50 dakika sürer. Bu inceleme için kullanırken yaklaşık 5 kez şarj ettim ve her seferinde yaklaşık 50 dakika oldu. Şarj süreleriyle uyumlu olmasını beğendim.

Bu cihazla ilgili sevmediğim tek şey, doğrudan şarjı desteklememesiydi, bu nedenle prize takılıyken kullanamazsınız. Cihaz her öldüğünde, neredeyse bir saat boyunca kullanmak için başka bir şey almak zorunda kaldım. tekrar tam şarj oldu. Sana tavsiyem, ölmeden önce şarj et!

PERFORMANS

Voopoo Argus Pod, beraberlik aktivasyonunu kullanan iyi bir MTL podudur. Bununla ilgili herhangi bir arıza veya sorun yaşamadım. Her kullanmaya gittiğimde işe yaradı.

1.2Ω kapsülü test ederken, Juice Heads Salts ‘Karpuz Kireç (50/50) kullandım ve Argus gerçek lezzetini sunmakta gerçekten iyiydi. Bu tam olarak doğru miktarda sıcaklıktı ve hava akımı tamamen açıldığında harika bir çekiş ve hoş bir boğaz vuruşu sağladı. Watt değerini çoğunlukla önerilen ayarda tuttum ama biraz oynadım. Bana göre 10W ayarı mükemmeldi.

İlk başta 0.7Ω bobinin tadından tamamen etkilenmedim. Ancak kullandıkça fikrim değişti. Sanırım lezzetin ortaya çıkması için biraz daha zamana ihtiyacı vardı. Çok daha sıkı bir çekiş ve hava akımı tamamen açık olmasaydı onu kullanamazdım. 18W’da mükemmel miktarda sıcaklık sağladığını hissettim. Bu bobini Naked’s Hawaiian POG (65/35) güzel tuzla test ettim ve lezzet ve boğaz vuruşu iyiydi.

Her iki bölmeyi de bir hafta önce kullanmaya başladım. Şekerli ejuice kullanırken bile bobini hiç etkilemedi. Her ikisi de harika bir tada sahipler ve bu inceleme sırasında dayandılar.

Cihaz patentli 3 katmanlı sızdırmaz tasarıma sahiptir. Bobinin tabanında bir koruma katmanı bulunur. Ayrıca, bölmenin tabanında hava geçirmez bir silikon conta ve alt kapakta bir tür sızdırmazlığa sahiptir. Cihazla ilgili herhangi bir sızıntıya rastlamadım özellikle dolum alanında en çok sızdırma ile ilgili sorunlarımı buluyorum.

Bölmeyi takıp çıkarmak benim için hiçbir zaman sorun olmadı. Ancak, her iki bölmenin de takılıyken kıpırdadığını fark ettim. Bir nevi ileri geri sallanırlardı. Her beraberliğe gittiğimde hareket ediyordu ve bu beni gerçekten rahatsız etmeye başladı.

Karar
Argus Pod, Voopoo’nun bir başka iyi cihazıdır. Ne kadar küçük olduğu düşünüldüğünde, gerçekten oldukça fazla güç toplar. Her iki bobinde de tadı iyi buldum, ancak kişisel olarak 0.7Ω bobinin çekişini tercih ettim.

Bu, vaping konusunda yeni olan veya basit bir tasarım ve kullanıcı arayüzü arayan herkes için mükemmel, kullanımı kolay bir cihazdır. Küçük güç düğmesini ve bölmenin kıpırdamasını görebiliyorsanız, o zaman kendiniz için bir tane almanızı kolayca önerebilirim.

admin
Düşüncelerinizi görmekten mutluluk duyacağız.

Leave a reply

Elektronik Sigara İncelemeleri ve Pod İncelemeleri
Logo